https://koltukcunburda.com/wp-content/uploads/bj.jpg

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz ?

Kuruluş yılından bu yana dürüstlük ilkesini benimseyerek, dengeli ve sağlıklı bir biçimde gelişen şirketimiz, müşterilerinin gösterdikleri yakın ilgi ve itimat sayesinde bu günkü onur verici konumuna ulaşmıştır.

Firmamız Koltukcun Burda  1991 yılında kurumsal hale gelip sahip olduğu profesyonel yapısı ve kalite anlayışıyla koltuk döşeme ve tamiri hizmeti vermektedir.

Sektörünün ilk sayılabiliceklerinden olan Koltukcun Burda özel tasarım koltuklar , koltuk döşeme  ve koltuk imalatı konularındaki uygulamaları ile büyük başarılara imza atmıştır. Aynı zamanda araştırma ve geliştirmeye önem vererek sizlere günümüzün en içerikli ve en çağdaş hizmetini sunmaktadır.

Koltuk tasarım ve Koltuk döşeme alanlarında ki, başarılı üreticilerle birlikteliklerini pekiştiren ve uzmanlarıyla çalışan Koltukcun Burda tek başına ayrı bir kurum olarak yeni bir ticari başlangıç yapmıştır.

Koltukcun Burda Kurulduğu Günden Bu Güne Kadar Aldığı Tüm Projeleri Kaliteli Hizmeti İle Verilen Temrin Sürelerine Uyarak ve Müşteri Memnuniyetini Her Zaman Ön Planda Tutarak Hizmet vermektedir.

Mobilyanızı Takip Edin

Mobilyanızın durumunu an be an takip etmek ister misiniz? Bize ulaşmak için lütfen tıklayınız


Çalışma Saatleri

PAZARTESİ – CUMARTESİ 08:00 – 18:00

Telefon

0 536 281 87 18

HAKKIMIZDA

Müşteri Görüşleri