https://koltukcunburda.com/wp-content/uploads/kolt.jpg

Koltuk Döşeme

Koltuk döşemeleriniz eskidi mi ? Koltuk yüzü değiştirmek mi istiyorsunuz ? Koltukcun Burda siz müşterilerine koltuk döşeme, koltuk yüz değişimi, koltuk yenileme konularında çözümler sunan uzmanlaşmış olan profesyonel çalışanları koltuk takımlarınızı inceliyor.

Keşif uzmanımızın size tanıttığı koltuk döşeme ve koltuk yüzü kumaşlarından dilediğiniz renk ve desenlerden birine karar verirsiniz. Evinizden veya ofisinizden alınan koltuk takımınız, atölyemizde yeni ve kusursuz bir şekilde yenilenerek size belirtilen günde ve zamanında teslim edilir. Yeniletmeyi düşündüğünüz koltuk takımınızın fotoğraflarını bize info@koltukcunburda.com  adresinden e-posta göndererek veya sitemizdeki iletişim formu ile göndererek fiyat talebinde bulunabilirsiniz, Koltuklarınızı kaplatmayı düşündüğünüz kumaş modellerini ister atölyemizde ister evinize getirerek beğeninize sunuyoruz.

Koltuk döşeme ve koltuk yüzü yenileme çalışmalarımızda kullandığımız malzemeler birinci sınıf malzemeler olup sektörde marka olmuş firma ürünlerini kullanmaktayız. Koltuk döşeme ve yenileme işlerinde firmamızı tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir.

Koltuk Döşeme Çeşitleri

* Modern Koltuk Takımları
* Klasik Koltuk Takımları
* Köşe Koltuk Takımları
* Berjer Modelleri
* Uzanma Koltuğu Josefin
* Puf Modelleri
* Sandalye Modelleri
* Kırlent,Yastık,Koltuk ve Yer Minderi
* Yemek Odası Takımı
* Kapitoneli Takımlar
* Tekli Koltuklar
* Kanepe Modelleri