https://koltukcunburda.com/wp-content/uploads/kolt.jpg

Özel Koltuk İmalat

Özel tasarım koltuk, klasik koltuk, modern koltuk, avangard koltuk, chester koltuk, özetle tüm modeller size özel tasarlanır ve üretilir. Evinizden, villanızdan, ofisinizden özel ölçüleriniz alınır.

Koltukcum Burda siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tamamen sizin seçmiş olduğunuz koltuk tasarımlarını kumaş modeli ile birleştirerek sıfırdan size özel imal etmektedir. Kaliteli ve mükemmel koltuklar üreten firmamız, tasarım ve koltuk döşeme ile ilgili iç mimarlarının çizdiği koltuk modellerini en kısa sürede ve sıfır hata ile üretip gerçek hayata döndürür. Koltukcum Burda, siz değerli müşterilerinin beğenisini kazanmak için çalışmaya devam edecektir.

Koltuk takımlarımızın görünmeyen iç kısımlarına, en kaliteli malzemeler en bol şekilde kullanılmaktadır. Kendi evimize kabul etmeyeceğimiz koltuk takımını müşterilerimizin evine asla göndermeyiz.

Koltuk imalatı hizmetimizden faydalanarak hayalinizdeki koltuk modellerini yaptırabilirsiniz. Eviniz veya işyeriniz için özel ölçülerde mobilya ihtiyaçlarınıza özel koltuk imalatı hizmetimizden faydalanarak çözüme kavuşturabilirsiniz. Uzman ekibimiz tarafından kendi atölyelerimizde üretilen koltuklar kalite ve beğeni garantisi sunmaktayız.

Özel Koltuk Tasarımlarımız