https://koltukcunburda.com/wp-content/uploads/kolt.jpg

Kafe Restoran Koltukları

Kafe ve Restoran koltukları ahşap, metal malzeme farkından ötürü değişiklik göstermektedir. Şık ve modern tasarımıyla Otel, Restoran, Kafe ve Barlar için iç mekan ahşap deri veya kumaş kaplama koltuklar. Farklı renk ve kalite seçenekleriyle, zevkinize uygun olarak üretim yapılır. Misafirlerin veya müşterilerin göz zevkine ve rahatına düşkün olduğunu göz önünde bulunduran Kafe sahipleri müşterileri için birbirinden farklı renk ve modelde Kafe sandalyesini işyerlerinde bulundurmak zorundadırlar. zengin Mobilya olarak Kafe sandalyelerini her ihtiyaç ve her zevke göre tasarlamaktayız.

Evinizden, ofisinizden veya kafenizden alınan koltuk takımınız, atölyemizde yeni ve kusursuz bir şekilde yenilenerek size belirtilen günde ve zamanında teslim edilir. Yeniletmeyi düşündüğünüz koltuk takımınızın fotoğraflarını bize info@koltukcunburda.com  adresinden e-posta göndererek veya sitemizdeki iletişim formu ile göndererek fiyat talebinde bulunabilirsiniz, Koltuklarınızı kaplatmayı düşündüğünüz kumaş modellerini ister atölyemizde ister evinize getirerek beğeninize sunuyoruz.

Koltuk döşeme ve koltuk yüzü yenileme çalışmalarımızda kullandığımız malzemeler birinci sınıf malzemeler olup sektörde marka olmuş firma ürünlerini kullanmaktayız. Koltuk döşeme ve yenileme işlerinde firmamızı tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir.

Siz Hayal Edin Biz Yapalım